Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Los-Craftos | [Wojny Gildii] | [0 Bugów] | [0 Lagów] | [1.3.1] | Miła Atmosfera | OSTRY SURVIVAL ! ! ! | Zapraszamy ! ! ! !


CainAbelPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos Jak wpisuje /login recik recik Przyklad to mnie nie loguje stoje chodze normalnie pisze cos i nic sie nie pokazuje ;/

FACE PALM

Opublikowano

Nie polecam serwera, dlaczego?

- Napisałem, że administracja chyba nie potrafi ustawić flagi na spawnie by się nie spawnowały potwory przy czym taki kick: http://i.imgur.com/C5bUv.png

- Potem napisałem, że ''Obraza? Hahaha. Śmieszne. Leże'' i dostałem bana o treści: http://i.imgur.com/OCvha.png

- Serwer robiony na gotowcach...

- Administracja ma maksymalnie 12 lat :)

-8/10.

 

P.S. Jeśli masz wybierać pomiędzy graniem na serwerze czy śmiercią wybierz śmierć.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Cos Jak wpisuje /login recik recik Przyklad to mnie nie loguje stoje chodze normalnie pisze cos i nic sie nie pokazuje ;/

Wpisuje sie : /login recik

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Opublikowano

Nie polecam serwera, dlaczego?

- Napisałem, że administracja chyba nie potrafi ustawić flagi na spawnie by się nie spawnowały potwory przy czym taki kick: http://i.imgur.com/C5bUv.png

- Potem napisałem, że ''Obraza? Hahaha. Śmieszne. Leże'' i dostałem bana o treści: http://i.imgur.com/OCvha.png

- Serwer robiony na gotowcach...

- Administracja ma maksymalnie 12 lat :)

-8/10.

 

P.S. Jeśli masz wybierać pomiędzy graniem na serwerze czy śmiercią wybierz śmierć.

 

Flaga jest ,ale w rzeźni nie ma flagi bo by się świnię nie spałnowały .

Zacząłeś pisać że administracja nie unie dać flagi .

Jak na razie to nie unię pisać własnych pluginów .

CainAbelPL:15 lat, Slodycz:15 lat ,slakop25:28 lat .Bystrzaku !!!!

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Opublikowano

Flaga jest ,ale w rzeźni nie ma flagi bo by się świnię nie spałnowały .

Zacząłeś pisać że administracja nie unie dać flagi .

Jak na razie to nie unię pisać własnych pluginów .

CainAbelPL:15 lat, Slodycz:15 lat ,slakop25:28 lat .Bystrzaku !!!!

 

I ja mam w to wierzyć?

 

Przyznałem się do spamowania, ale bez przesady koleżko.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

I ja mam w to wierzyć?

 

Przyznałem się do spamowania, ale bez przesady koleżko.

Innego wyjścia nie masz bo ci paszportu nie pokaże , więc musisz w to uwirzyć .

A tak na marginesie to dzięki za odświeżenie tematu.

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Opublikowano

przestan juz tak spamowac i mam pytanie.. serwer nie dziala? bo probuje wejsc i cos mi sie nie udaje ;>

Ja? Coś ci wyskakuje jak wchodzisz ?

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Opublikowano

J a k b ę d z i e n a s e r w e r z e 2 0 o s ó b t o r o b i ę E V E N T !

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...